لوله گسترگلپایگان

لوله گسترگلپایگان
خلاصه فعالیت سازمان :

شرکت تولیدی لوله گستر گلپایگان در سال 1372 با شماره 322 به ثبت رسید و در زمینی به مساحت 12500 متر مربع واقع در شهرک صنعتی گلپایگان احداث گردید؛ و با راه اندازی خط تولید لوله های پلی اتیلن از سایز 20- 125 میلیمتر افتتاح و شروع به کار نمود.
طی کمترین زمان پس از راه اندازی خط تولید اولیه موفق به اخذ استاندارد از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران گردید و با توجه به کیفیت بالای محصولات و همچنین افزایش رضایت مشتریان خط تولید دوم خود را در سایزهای 75- 200 میلیمتر و با فشار 4، 6، 10 و 16 اتمسفر راه اندازی نمود.
این واحد تولیدی در راستای کمک به مکانیزه شدن آبیاری زمین های کشاورزی کشور اقدام به راه اندازی خط تولید لوله های 16 میلیمتر جهت مصارف آبیاری قطره ای نمود.
این شرکت در راستای نیل به اهداف توسعه خویش در عرصه لوله و اتصالات پلیمری با راه اندازی واحد تولید لوله های U-PVC از سایز 63- 250 میلیمتر برگ زرین دیگری بر کارنامه چندین ساله خود رقم زد. 
ما توانسته ایم با اخذ 7 استاندارد ملی و 4 گواهینامه بین المللی ایزو 9001، 14001، 18001 و 17025 گامی دیگر در جهت جلب رضایت و اطمینان خاطر مصرف کنندگان گرامی برداریم.
تولید لوله های پلی اتیلن از سایز 16- 315 میلیمتر و همچنین اتصالات PVC موفقیت دیگر این شرکت بوده و امیدوار است بتواند با تولید هر چه با کیفیت تر لوله و اتصالات پلیمری علاوه بر جلب رضایت هم میهنان عزیز، نامی ماندگار از ایران در صنعت لوله و اتصالات پلیمری جهان مطرح و به جای گذارد.. گروه تولیدی لوله گستر گلپایگان با 20 سال سابقه درخشان، پیشرو در زمینه تولید لوله و اتصالات پی وی سی و پلی- اتیلن، مقصد خود را رشد و بهبود تأسیسات صنعت ساختمان و بخش کشاورزی برای ایران عزیزمان انتخاب نموده است. 
مدیران ارشد این مجموعه همواره سعی داشته اند به کمک تکنولوژی روز دنیا و البته پرسنل و متخصصین زبده و سخت کوش، بهترین و با کیفیت ترین محصولات قابل رقابت با سایر تولیدکنندگان کشوری با چند دهه سابقه را تولید و به بازار ایران و کشورهای همجوار عرضه نمایند. 

 


خدمات ما :
مشاور برند سازی


وب سایت :

http://www.loolegostar.ir/fa