مشاوره


همه مجموعه ها تلاش دارند با اجرایی‌سازی برنامه‌های"مدیریت استراتژیک برند"، تصویر برند را نزد مشتریان ترسیم کنند و تمامی فعالیت‌های مربوط به مجموعه خود را در این راستا قرار دهند. دغدغه آن‌ها ثبت و ثبوت این تصویر مطلوب مي باشد. اما واقعیت آن است كه در بسیاری موارد، حاصل اين تلاشها رابطه‌ای خطی و یک‌سویه (از طرف مجموعه) نیست، زیرا که این برداشت‌های ذهنی مشتریان است که در نهایت تصوير برند را ايجاد خواهد كرد. درست‌تر آن است که بگوييم در اصل، تصوير برند چیزی جز تصورات و برداشت‌هاي ذهني و شخصي مشتريان از يک برند نيست حال چه این برند در سطح شرکت، محصول، خدمت، فرانچایز و یا شخص باشد. 

با این مقدمه، اکنون این پرسش مطرح می گردد که بدون داشتن زیرساخت مناسب ایجاد برندی درخور که بتواند تجربه ای مثبت را برای مخاطب بوجود آورد امکان پذیر است؟! پاسخ منفیست، چرا که اصل اول برندسازی در شناخت و ثبات می باشد و بدون داشتن نقشه یا اسناد راهنمای برند امکان رسیدن به تصویر مطلوب برند میسر نخواهد بود. 
رگ حیات برای یک برند در ثبات تصویر برندش است، بدان معنا که هرآنچه مشتری می بیند، می شنود  و  لمس می کند، همه باید در کلیه ابعاد برند ثابت و یکپارچه  باشند تا در نهایت هویتی یکپارچه را ارئه نمایند. این موارد از نام برند، لوگو، رنگ های سازمانی، کاتالوگ ها و سایر فروش افزارهای مجموعه، معماری و دکوراسیون داخلی تا چیدمان محصولات، عطر در نظر گرفته در فضای مذاکرات، موسیقی برند، یونیفرم پرسنل و کلیه تداعی گرهای استفاده شده برای برند  باید به صورت یکسان و همگن طراحی و به نمایش گذاشته شوند تا با استفاده و بکارگیری خوشه های ترکیبی از عناصر و تداعیات بصری، کلامی و حسی  برند زمینه ساز تصویر یکپارچه و با ثبات گردند.
در همین راستا واحد مشاوره گروه تخصصی برندتک، با هدف ایجاد زیرساخت های مناسب برای برند و با توجه داشته های آن سازمان و همچنین نوع کسب و کار و خصوصیات بازاری که برند در آن فعالیت می کند با ارائه خدمات تخصصی در آن حوزه فعالیت می نماید. خدمات مشاوره ای این گروه تخصصی شامل مشاوره در حوزه مدیریت، بازاریابی و با تاکید بر رویکرد  برندسازی، به صورت برونسپاری پروژه های برندسازی برای سازمان های متوسط و برزگ، مشاوره ساعتی برای سازمان های کوچک و تشکیل اتاق فکر برند برای سازمان های بزرگ ارائه می گردد.

 

برای ارتباط با مشاورین ما لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید